UZMAN CHİLLER SERVİSİ

Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret116435
Saat
AKTEK KLİMA CHİLLER SOĞUK HAVA SERVİSİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

KLİMA, CHİLLER, HAVALANDIRMA VE ISI POMPASI İLE İLGİLİ SERVİS VE HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN :  0544 537 23 15 / 0553 210 78 78 - 7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

Beyaz Eşya Servisi

BUZDOLABI SERVİSİ

buzdolabı servisiAktek Servis ekibi olarak, istanbul bütün semtlerinin bütün mahallelerine  her marka Buzdolabına teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarımızla daima yanınızdayız. Aktek servis olarak arızalanan  Buzdolabınıza müdahale etmeden önce sizleri Buzdolabınızın  arızası ve tamiri hakkında kısaca bilgilendirmekte ve onayınızı aldıktan sonra işlemi yapmaktayız. Bu şekilde sizlerin 1 yıl garanti ile içiniz rahat bir şekilde makinenizi kullanmanızı sağlamaktayız.   

BUZDOLABI SERVİSİ  0553 210 78 78 - 0544 537 23 15 

Buzdolabınızın Garantisi Bitti mi ? Servis Fiyatları Garantisi Biten ürünlerde Çok yüksek olduğunu mu düşünüyorsunuz Artık Faiş fiyatlara son!! Aktek Beyaz Eşya Servisi yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla işinizi en ekonomik şekilde yapar ve önce sizlerin memnuyietini düşünür. 

Buzdolabı Servisi olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile İstanbul'un bütün semtlerine   servis hizmeti götürmekteyiz.  Servisimiz hergün onlarca müşterinin  servis hizmeti talebine hızla ve garantili  olarak yanıt vermektedir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

çamaşırAktek Servis ekibi olarak, istanbul'un  tüm semtlerinin  bütün mahallelerine  her marka Çamaşır  makinesine  teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarımızla daima yanınızdayız. Aktek servis olarak arızalanan Çamaşır makinenize müdahale etmeden önce sizleri makinenizin arızası ve onarımı hakkında kısaca bilgilendirmekte ve onayınızı aldıktan sonra işlemi yapmaktayız. Bu şekilde sizlerin 1 yıl garanti ile içiniz rahat bir şekilde makinenizi kullanmanızı sağlamaktayız.   ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ  0544 537 23 15 - 0553 210 78 78 

Çamaşır Makinenizin Garantisi Bitti mi ? Servis Fiyatları Garantisi Biten ürünlerde Çok yüksek olduğunu mu düşünüyorsunuz? Artık Faiş fiyatlara son!! Aktek Beyaz Eşya Servisi yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla işinizi en ekonomik şekilde yapar ve önce sizlerin memnuniyetini düşünür. 

Çamaşır Makinesi Servisi olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile İstanbul'un bütün semtlerine   servis hizmeti götürmekteyiz.  Servisimiz hergün onlarca müşterinin  servis hizmeti talebine hızla ve garantili  olarak yanıt vermektedir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır.

BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

bulaşık makinesiAktek Servis ekibi olarak, istanbul'un  tüm semtlerinin  bütün mahallelerine  her marka bulaşık  makinesine  teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarımızla  daima yanınızdayız. Aktek servis olarak arızalanan Bulaşık makinenize müdahale etmeden önce sizleri makinenizin  arızası ve onarımı hakkında kısaca bilgilendirmekte ve onayınızı aldıktan sonra işlemi yapmaktayız. Bu şekilde sizlerin 1 yıl garanti ile içiniz rahat bir şekilde makinenizi kullanmanızı sağlamaktayız.   

BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ  0544 537 23 15 - 0553 210 78 78 

Bulaşık Makinenizin Garantisi Bitti mi ? Servis Fiyatları Garantisi Biten ürünlerde Çok yüksek olduğunu mu düşünüyorsunuz? Artık Faiş fiyatlara son!! Aktek Beyaz Eşya Servisi yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla işinizi en ekonomik şekilde yapar ve önce sizlerin memnuyietini düşünür. 

Bulaşık Makinesi Servisi olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile İstanbul'un bütün semtlerine   servis hizmeti götürmekteyiz.  Servisimiz hergün onlarca müşterinin  servis hizmeti talebine hızla ve garantili  olarak yanıt vermektedir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır.

                                                      AKTEK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Büyük bir müşteri potansiyelini elinde bulunduran ve hizmet veren bir firma olarak organizasyonu ve motivasyonu çok yüksek çağrı merkezi ekibimiz ile sorunlarınız ile ilgileniyoruz. Geri dönüşümlere yapılan hızlı çözümler.

Adres: Mahmut Şevket Paşa Mah. Spor Sokak No 29 A Şişli / İSTANBUL

E-MAİL:Klimaaktek@gmail.com

7/24 Çağrı Merkezimiz

0544 537 23 15 - 0553 210 78 78