UZMAN CHİLLER SERVİSİ

Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret118602
Saat
AKTEK KLİMA CHİLLER SOĞUK HAVA SERVİSİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

KLİMA, CHİLLER, HAVALANDIRMA VE ISI POMPASI İLE İLGİLİ SERVİS VE HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN :  0544 537 23 15 / 0553 210 78 78 - 7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

SOĞUK HAVA ODALARI


Günlük hayatta çok göz önünde bulunmasa dahi,soğuk depolama ülke ekonomilerinin etkileyecek kadar büyük bir sektördür.

Gıdaların ve bozulabilir malların üretimi ile tüketimi arasındaki en kritik süreç hava deposu ve soğuk odadır.

Soğuk hava deposu yaptırırken dikkat edilmesi gereken kurallar vardır bu kuralların bilinçli bir şekilde işin profesiyoneli olan kimseler tarafından yaptırılmasına özen gösterilmelidir.

Aynı zamanda ürünün uygun ve elverişli şartlarda calışmasıda çok önemli bir husustur.Cihazlar tercih edilirken düşük ses seviyesine sahıp ve mekanik aksam ile hareketli aksamların ayrı bölümlerde dizayn edilmiş modeller tercih edilmelidir.

Depolanacak ürünün cinsi,miktarı,depolama süresi,nem oranı,ürün sirkülasyon zamanları soğuk oda kapasite hesaplamalarında önemli verilerdir.

Her soğuk odaya özel hava deposu cihazları düşünülebildiği gibi merkezi sistem soğutma projeleri de tarafımızdan anahtar teslim uygulanabilmektedir.

Aktek Klima Servisi olarak soğutma olarak projelendirme aşamasından devreye alma ve otomasyon sistemlerimiz ile uzaktan takip hizmetine kadar müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • *+50 C Dış ortam kondenzasyon kapasitesi.
  • *Kolay temizlenebilir kondenser.
  • *Galvaniz çelik gövde.Bireysel bölmeli servis kapakları.
  • *Gözetleme camı ve alçak,yüksek basınç kombineleri.
  • *Drenaj sistemi.
  • *Tavan ve duvara kolay montaj.