UZMAN CHİLLER SERVİSİ

Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret120906
Saat
AKTEK KLİMA CHİLLER SOĞUK HAVA SERVİSİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

KLİMA, CHİLLER, HAVALANDIRMA VE ISI POMPASI İLE İLGİLİ SERVİS VE HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN :  0544 537 23 15 / 0553 210 78 78 - 7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

CHİLLER SİSTEMLERİ
CHILLER NEDİR

Chiller kelime anlamı itibaren İngilizce bir kelime olup Türkçe karşılığı Soğutucu demektir. Chiller Soğutucu sistemleri soğutma sistemlerinin genel bir adıdır. çeşitli firmaların üretmiş olduğu farklı tip ve modeller ile geniş ürün yelpazesine sahip sanayi ve genel soğutma platformlarında uygulanan bu sistemler hava ve su soğutmalı chiller tipleri diye ikiye ayrılır.

 

KULLANILDIĞI YERLER

Chiller sistemleri soğutma grupları, bir çok alanda kullanılan soğutma sistemlerdir. bunlar sanayi endüstriyel alanında makina veya kalıp soğutma olarak, Hizmet alanında ise Oteller, Hastaneler, Alış veriş merkezleri, Forumlar, bina soğutma sistemleri ve benzeri yerleri veya alanlarında kullanılmaktadır.

 

CHİLLER MODELLERİ

CHİLLER modelleri farklı tip ve ebatlarda çeşitli markaların ihtiyaçlara uygun şekilde tasarlanan modellere sahiptir. bu soğutucular sanayi ve endüstriyel alanda ve geniş alan soğutması için kullanıma uygun olarak hava soğutmalı Chiller, Su Soğutmalı Chiller olarak kullanıma sunulmuştur.


Düşük ses seviyesi yanında yüksek verim sağlama özelliği de bulunan hava soğutmalı su ısıtma soğutma cihazları, arıza oranını minimuma indirgeyen bir sisteme sahiptir. Bütün ünitelerde, bir ısıtma soğutma devresi üzerinde çift olarak monte edilmiş iki hermetik SCROLL kompresör (tandem), diferansiyel su presostatı, donmaya karşı ısıtıcı ile korunmuş termal izolasyonlu plakalı evaporatör, büyük ısı değişim yüzeyli kanatlı bakır borulu ve alüminyum levhalardan imal edilmiş kanatlı kondenserler, sesi azaltmak için bıçaklı profil pervaneli fanlar, termal izolasyonlu su akümülasyon tankı bulunmaktadır. Akümülasyon tankı sayesinde kısa boru tesisatlarında dolaşan su miktarının az olması, sistemde herhangi bir problem oluşturmadan kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Chiller cihazınız ile ilgili her türlü sorunlarınıza karşılık ayrılcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için 7/24 bizi arayabilirisiniz. 


                                                                    facebook&twitter